Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
DAKEA

Dakea - nová značka tvořící součást portfolia společnosti ALTAERRA Kft, společnosti v soukromém vlastnictví dánské skupiny VKR Holdings, která byla založena za účelem výroby střešních oken a souvisejícího příslušenství nejvyšší kvality, s jedinečným systémem servisní podpory, jenž profesionálům v oboru a vlastníkům nemovitostí přináší vyšší zisky a současně snižuje jejich rizika.

Zkušenosti a know-how získané během 60 let, po které se již zabývají inovacemi, návrhy a výrobou střešních oken, zajišťují vaši plnou spokojenost s těmito okny po dobu nejméně dalších 20 let.

Ve výrobních závodech světové úrovně s garantovanou kapacitou, pro něž  obdrželi certifikáty ISO, věnují maximální pozornost a úsilí tomu, aby dodávali nejlepší možné produkty, od kompletních střešních oken až po ty nejmenší detaily (každý šroubek, výrobní krok i komponent jsou testovány a musí odpovídat nejpřísnějším normám). Tato úzkostlivá pozornost věnovaná detailům a dlouhodobé zkušenosti představují pro zákazníky, kteří od těchto produktů očekávají maximální spolehlivost po celou dobu jejich životnosti, zásadní výhodu a jsou zárukou jejich spokojenosti.

 

 

 

Tabulka kompatibility

 

 

Údržba střešních oken

Střešní okna vyžadují minimální údržbu: pravidelné čištění skla a jednou do roka přelakování dřeva, pokud je dřevěné střešní okno nainstalováno v místnosti s vysokým obsahem vlhkosti. Všechna střešní okna lze přetočit o 165°, aby byl při čištění zajištěn snadný přístup k vnějšímu sklu. Okna Dakea Better PVC, Dakea Best a Dakea Best PVC jsou navíc dodávána s bezúdržbovou povrchovou úpravou Titan Glass.

Titan Glass

Charakteristickou vlastností zasklívacího systému Titan Glass je to, že se na vnějším povrchu okna zachycuje mnohem méně nečistot.

Během procesu výroby skla je přímo na povrch skla nanesena speciální mikroskopická vrstva oxidu titaničitého. Při vystavení slunečnímu záření titanová vrstva reaguje dvojím způsobem:

  1. Pomocí fotokatalytického procesu reaguje s UV zářením, které je složkou přirozeného denního světla, a rozkládá organické nečistoty.
  2. K omytí rozložené špíny využívá deště. Díky tomu je péče o okna bezproblémová a nezatěžuje životní prostředí!

Kromě toho sklo v systému Titan Glass usychá rychleji a sklo při uschnutí zůstává čisté, je na něm méně šmouh a poskytuje nerušený výhled, díky čemuž je ideální pro všechny vnější zasklené plochy ve vašem domě.

Konstrukci vyrobenou ze dřeva lze čistit teplou mýdlovou vodou, avšak v tomto případě je nutné počítat s tím, že v případě častého čištění vzroste potřeba přelakování.

Lakování okenních rámů: Nutnost provádět lakování závisí na vlhkosti vzduchu v dané místnosti. Pro tyto účely jsou vhodné všechny laky vyrobené na bázi vody, avšak vždy dbejte na to, aby lak byl na plochu nanášen rovnoměrně.

Pro zajištění snadného otáčení okna promažte otočné středové závěsy.

Vyčistěte nadokenní a boční části lemování, aby byl zajištěn plynulý odtok dešťové vody v bezprostřední blízkosti okna.

 

integ tondach bramac satjam iko velux fakro