Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Střešní krytina SATJAM Taurus Premium

Nová moderní maloformátová krytina, která se vyrábí z vysoce jakostního ocelového plechu s povrchovou úpravou Satpur, Purmat® a Purex™ Povrchové úpravy v nejvyšších jakostních třídách, výrazný a nepřehlédnutelný design, vysoká kvalita zpracování. Toto jsou základní výhody střešní krytiny SATJAM Taurus Premium, která má ambice stát se zajímavým architektonickým prvkem vaší střechy.

1. Tvar krytiny
Výrazná profilace dělá z této krytiny nepřehlédnutelnou dominantu stavby. Nezanedbatelným přínosem této výrazné profilace je i vysoká pevnost krytiny.

2. Formát krytiny
Krytina je dodávána v dvoumodulových šablonách. Toto řešení usnadňuje manipulaci, snižuje náklady na přepravu a je zárukou nízké odpadovosti při realizaci. Dokonalé balení výrobku zajišťuje snížení rizika poškození krytiny během transportu a manipulace na stavbě.

3. Montáž krytiny
Samotná montáž krytiny má jen málo odlišností oproti montáži klasických velkoformátových krytin. Více informací zde.

4. Povrchové úpravy a barvy
Krytina je dodávána v povrchové úpravě Satpur 50 a Purmat® 50 v kategorii Extra a Purex™ 26 v kategorii Excelent. Tyto vysoce jakostní kategorie povrchových úprav jsou zárukou vysoké mechanické odolnosti, odolnosti proti povětrnostním vlivům a UV záření. Díky své tvrdosti jsou tyto povrchové úpravy extrémně odolné proti poškrábání při montáži a užívání. Více informací zde.

5. Technické údaje


 

 

Produktový katalog a ceník SATJAM

SATJAM leták


 

 


 

 

integ tondach bramac satjam iko velux fakro