Partner do nepohody

Vše na střechu pod jednou střechou

dfg
dfg
dfg
dfg
dfg

INTEG-STŘECHY s.r.o.

Kojetínská 4725/1c
796 01 Prostějov
Tel.: 582 335 708
Mob.: 603 580 350

integ@integ.cz
Atypická okna

 

Kolébkové okno

Kolébkové okno je výjimečné svou konstrukcí ve tvaru oblouku. Obloukový tvar má nejen rám a křídlo, ale také zasklení. Oplechování okna je rovněž přizpůsobeno této specifické konstrukci. Kolébkové okno se otevírá kyvně, klika je umístěna v dolní části křídla. Jedná se o nestandardní výrobek, projektovaný a vyrobený na základě individuální objednávky zákazníka.

 

 

 

Okno s dělící příčkou

Okno FAKRO s dělící příčkou je určeno pro staré, památkové budovy nebo stylizovaných staveb. Jeho charakteristickou vlastností je dělící příčka uprostřed zasklení, oplechování a těsnící lemování černé barvy podobné RAL 9005, která je přizpůsobena tradičnímu stavebnictví. Užitím oken FAKRO s dělící příčkou můžeme zachovat výjimečný, historický charakter budovy a zároveň vytvořit pohodlný a moderní interiér. Okna s dělící příčkou mají všechny výhody střešních oken FAKRO. Dostupná jsou ve všech standardních rozměrech, ve verzích: kyvná okna s dělící příčkou, výklopně-kyvná okna s dělící příčkou, termoizolační výlez s dělící příčkou.

 

 


Nestandardní tvary

Okna FAKRO mohou mít dle přání zákazníka libovolný tvar. Zasklení je složeno z vnějšího tvrzeného skla a vnitřního laminovaného skla s nízkoemisní vrstvou, 4H-16-4HT. Okna tohoto typu jsou neotevíratelná. Při objednávce nestandardního okna je nutno uvést sklon střechy a druh střešní krytiny. K objednávce je nutno přiložit nákres okna s vyznačenými délkami stran a vnitřními úhly atypického okna. V objednávce se také uvádí, zda bude okno samostatné nebo bude v sestavě s jinými okny.

 

 


 

Nestandardní oplechování

Vnější oplechování okna a těsnící lemování mohou být vyrobeny nejenom z hliníkového plechu, ale také z mědi CU nebo titanzinku TC.

 

 

 

 

 

 

 

Ceník a katalogy výrobků FAKRO

Montážní návody ke stažení zde.

Certifikáty a prohlášení k výrobkům FAKRO naleznete zde.

integ tondach bramac satjam iko velux fakro